CHOVATELSKÁ STANICE PLEMENE ANGLICKÝ ŠPRINGRŠPANĚL :: ENGLISH SPRINGER SPANIEL BREEDER

Dany
3.6.1995 - 20.3.2010

Anglický špringršpaněl DANÍČEK

Anglický špringršpaněl DANÍČEK

Daníček, náš první špringr, prožil s námi 15 let života. Zažil příchod a odchod Nika a Sherrynky, příchod Enynky a Terrynky, stěhování z Prahy, narození Štěpánka a dvou vrhů štěňátek a spoustu dalších událostí. Do loňského podzimu byl stále plný energie, ale letošní zima jakoby kdyby mu najednou přidala ne pár měsíců, ale pár let. Najednou už nemohl chodit na dlouhé vycházky a a celé dny prospal, ale těšili jsme se, že s jarním sluníčkem se to zlepší. Jenže na to první slunce jsme ho na zahradu už museli vynést a pak už to bylo jen horší a horší. Daníček byl natolik součástí našeho života, že ještě pořád nevěříme tomu, že už není.
Dany (Danda, Daníček, Daňour) je náš první špringr a také se snaží být první ve všem. Je to samozvaný vůdce špringrsmečky a občas mu musíme připomenout, že páníkům šéfovat nebude:-)
Danda je poněkud tvrdohlavý a dost mazaný pejsek, který svou hlavičku používá hlavně k vymýšlení různých rošťáren. Je neuvěřitelné, jak stále zdokonaluje své finty jak se dostat k něčemu dobrému na zub nebo jak obejít naše příkazy:-)
Daníček je typický Blíženec a tak se s nadšením vrhá do všech činností - je to neúnavný aportér a vášnivý "agiliťák", pochopitelně miluje vodu a má velice rád děti.
Jeho elán je navzdory věku neutuchající a my doufáme, že mu vydrží ještě dlouhá léta.

Made by Eva Černohubová - www.cernohubova.com - tvorba www stránek pro chovatele, fotografování psů, grafické návrhy

návštěv